Kicker 51LX12501-Bundle
Item #98379
51LX12501 LX Series 1250W RMS at 1 Ohm, Class-D Mono Subwoofer Car Amplifier with LX Remote Control Included + 44VL7S122 L7S Series 12" 1500W Peak Power Handling 2 Ohms, Vented Enclosed Car Subwoofer