Rockford Fosgate T1500-1BDCP-Bundle
Item #98383
T1500-1BDCP Power Series 1500W RMS x 1 at 2-Ohms, Class B/D Mono Subwoofer Car Amplifier + S2-W10D2 S Series 10" 1200W Power Peak Handling 2 Ohms, Dual Voice Coil Component Car Subwoofer