Rockford Fosgate  T1500-1BDCP-Bundle
T1500-1BDCP Power Series 1500W RMS x 1 at 2-Ohms, Class B/D Mono Subwoofer Car Amplifier + S2-W10D2 S Series 10" 1200W Power Peak Handling 2 Ohms, Dual Voice Coil Component Car Subwoofer
Item #98383
Condition:   Brand New
Product Highlights
  • T1500-1BDCP Power Series 1500W RMS x 1 at 2-Ohms, Class B/D Mono Subwoofer Car Amplifier
  • S2-W10D2 S Series 10" 1200W Power Peak Handling 2 Ohms, Dual Voice Coil Component Car Subwoofer
60 DAYS Price change protection.
Out of Stock Check out other products listed below
Rockford Fosgate Authorized Dealer
Huge Saving on Other items:
Huge Saving on Other items:
Exclusive Bundle Banner for OCS
Onlinecarstereo Exclusive Bundle
Rockford Fosgate T1500-1BDCP Power Series 1500W RMS x 1 at 2-Ohms, Class B/D Mono Subwoofer Car Amplifier + Alpine S2-W10D2 S Series 10" 1200W Power Peak Handling 2 Ohms, Dual Voice Coil Component Car Subwoofer